Przejdź do treści

O mnie

O mnie o mnie
O mnie o mnie
O mnie o mnie
O mnie o mnie

Prostota życia

Moją pasją jest mój dom

Jestem mamą, żoną, kochanką i uwielbiam spędzać czas w moim domu. Aby znaleźć czas na spełnianie się w każdej z ról znalazłam proste sztuczki, które w prosty sposób ułatwiają życie. Przeczytaj o mnie i moim domu tutaj.

Zwracam dużą uwagę na środowisko, dlatego staram się wprowadzić jak najwięcej ekologicznych rozwiązań w naszym domu. Małe zmiany, które szybko wchodzą w nawyki, a tak duże dla naszej planety! Przeczytaj o moich rozwiązaniach less waste tutaj.

Uważam, że nasze zdrowie jest w dużej mierze zależne od nas samych, dlatego tak ważne jest to co jemy. Poza tym uwielbiam gotować! Przeczytaj o mojej kuchni tutaj.

Blog

Chcąc dzielić się z innymi moimi pomysłami, odkryciami i sposobami na lepszy dom postanowiłam zacząć pisać ten blog. Znajdziecie tu bardzo duży kawałek mojego życia. Mam nadzieję, że w tym domu pachnie chlebem będzie niejedną inspiracją i wprowadzi dużo dobra w Twoim domu.

Przeczytaj najnowsze wpisy

LittleBabyMaria

Moją drugą pasją oprócz pisania jest szycie, dlatego jeśli chcesz obejrzeć moje prace zapraszam Cię do poznania mojej dziecięcej marki LittleBabyMaria. Jeśli szukasz wyjątkowej wyprawki dla dzieci, uszytej ręcznie, w Polsce, z najwyższej jakości materiałów – zapraszam!

Zobacz mój sklep z wyprawką dla noworodka

mój dom to Każde miejsce w którym jest moja rodzina!

O mnie o mnie

Najpiękniejsze chwile to takie, w których widzę szczęście i uśmiech wśród moich najbliższych. Może to być smaczny posiłek, wspólne spędzanie wolnego czasu lub wyręczanie się w obowiązkach, gdy druga osoba potrzebuje odpocząć. Wiem, że mogę oczekiwać od nich takiego samego wsparcia, jakie sama im daje. To właśnie oni dają mi największą siłę i energię na co dzień!

To ludzie, którymi się otaczamy budują naszą codzienność. Dlatego jeśli szukasz szczęścia i radości, szukaj takich ludzi wokół siebie!