Przejdź do treści

Najnowsze wpisy na blogu

Jak przygotować się do połogu?

Jak przygotować się do połogu?

W oczekiwaniu na dziecko przygotowujemy wyprawkę, przygotowujemy nasz dom i robimy wszystko, aby być gotowym na przyjście nowego członka rodziny na świat. Bardzo rzadko mówimy o połogu. Czym jest połóg? Jak przygotować się do połogu? O tym jak przygotować się do połogu po porodzie naturalnym i porodzie przez cesarskie cięcie możecie przeczytać poniżej.

Czy można upiec chleb bez soli?

Czy można upiec chleb bez soli?

Czy można upiec chleb bez soli?

Oczywiście, że można! Tak naprawdę można wszystko, nie zważając na standardy, opinie i tradycje. Jeśli coś Ci się nie uda nie bądź zły lub smutny. Znajdź w tym cos pozytywnego, poszukaj czegoś ciekawego i

Przepis na gofry z ciecierzycy

Gofry z ciecierzycy

Gofry z ciecierzycy to idealny przepis gdy zależy Ci na wdrożenie do posiłków dużej ilości warzyw. Są przepyszne i jeśli nie powiesz innym, że dodałaś do nich ciecierzycy większość osób nawet się nie zorientuje. Idealne dla dzieci,

mini placuszki bananowe

Mini placuszki bananowe

Mini placuszki bananowe to świetna alternatywa dla dzieci, które nie są fanami placków. Zmiana ich formy może okazać się kluczem dla niejadków. Porcja odpowiednia dla małych rączek i buziek, idealnie dopasowana dla Twojego dziecka. Nie kruszy się, łatwo ją zjeść. Jest interesująca i …

Chrupiące gofry bez mleka, przepis idealny

Chrupiące gofry

Chrupiące gofry to pożądany przepis, który idealnie sprawdzi się na śniadanie, podwieczorek, wizytę gości lub słodką kolację. Gofry są szczególnie uwielbiane przez dzieci, więc jeśli zaprosiliście do domu małych gości gorąco polecam ten przepis. Jaki jest sekret idealnych chrupiących gofrów?

Placuszki z jabłkami dla dzieci, placuszki z jabłkami bez mleka

Placuszki z jabłkami bez mleka

Jeśli szukasz zdrowych przekąsek dla dzieci, które łatwo przygotować polecam Ci ten przepis na placuszki z jabłkami bez mleka. Proste składniki, które zawsze można znaleźć w lodówce oraz szybkość przygotowania bez użycia miksera. Brzmi jak przepis idealny?

mazurek z kajmakiem słony karmel

Mazurek z kajmakiem słony karmel

Tradycyjny domowy przepis na mazurek z kajmakiem słony karmel. Idealnie kruche ciasto to zasługa 2 trików, które są tajemnymi sposobami mojej babci. Przepyszny maślany smak ciasta kruchego, delikatna struktura to przepis na mazurek doskonały.

Idealny mazurek z kajmakiem czekoladowym

Mazurek z kajmakiem czekoladowym

Tradycyjny domowy przepis na mazurek z kajmakiem czekoladowym. Idealnie kruche ciasto to zasługa 2 trików, które są tajemnymi sposobami mojej babci. Przepyszny maślany smak ciasta kruchego, delikatna struktura to przepis na mazurek doskonały.