Przejdź do treści

Z miłości do domu

Podaruj swojej rodzinie wyjątkowe miejsce

Dom

Dom jest miejscem w którym odpoczywamy, regenerujemy siły, uczymy się i poznajemy. Dom jest najważniejszym miejscem w moim życiu. To nie tylko miejsce, to również moja rodzina.

Chcę się z Wami podzielić moimi sposobami na prowadzenie domu, aby było ono łatwe, szybkie i przyjemne.

Porządki

Porady i sposoby na uporządkowany dom

Organizacja

Jak się zorganizować i nie zwariować

Rośliny

Dom pełen roślin, zieleni i kwiatów

Przeczytaj ostatnie wpisy

 • Czy można upiec chleb bez soli?

  Czy można upiec chleb bez soli?

  Czy można upiec chleb bez soli? Oczywiście, że można! Tak naprawdę można wszystko, nie zważając na standardy, opinie i tradycje. Jeśli coś Ci się nie uda nie bądź zły lub smutny. Znajdź w tym cos pozytywnego, poszukaj czegoś ciekawego i

 • Jaki odkurzacz wybrać?

  Jaki odkurzacz wybrać?

  Odkurzanie to czynność domowa, którą wykonujemy minimum raz w tygodniu. Dla jednych najgorszy element sprzątania, dla innych przyjemność podczas której można posłuchać podcastu. Jaki odkurzacz wybrać?

 • Jak wykorzystać fusy od kawy?

  Jak wykorzystać fusy od kawy?

  Kawa, to napój który codziennie wypijają miliony ludzi. Naturalne pobudzenie organizmu, delikatny aromat i głęboki smak. Po naszej codziennej przyjemności pozostaje jednak góra fusów. Jak wykorzystać fusy od kawy? Sprawdźcie kilka moich propozycji.

 • Jak wyczyścić czarny zlew?

  Jak wyczyścić czarny zlew?

  Utrzymanie porządku w domu na co dzień to wcale nie musi być duże wyzwanie. Wystarczy kilka prostych trików, a Twój dom będzie lśnił czystością i to bez użycia zbędnej chemii. Jak wyczyścić czarny zlew podstawowymi środkami czystości?

 • Najgorsze błędy podczas sprzątania

  Najgorsze błędy podczas sprzątania

  Podczas codziennych porządków możemy popełnić kategoryczne błędy, które mogą doprowadzić do zniszczenia elementów domu, bądź być niebezpieczne dla nas samych. Jakie są najgorsze błędy podczas sprzątania?

 • Jak oczyścić szafę?

  Jak oczyścić szafę?

  Jeśli tak jak ja, masz problem z wyrzucaniem rzeczy – ten wpis jest dla Ciebie. Jak oczyścić szafę, gdy nie możesz pokonać wyrzutów sumienia? Mam dla Ciebie kilka rad,

 • Jak przygotować dom na narodziny dziecka

  Jak przygotować dom na narodziny dziecka

  Informacja o tym, że w domu pojawi się nowy członek rodziny jest zawsze wielkim wydarzeniem. Nie można przejść obok niej obojętnie, ani pozostawić jej niczego sobie. Bardzo dużo przygotowań przed nami. Może dlatego ciąża trwa aż 9 miesięcy. Jak przygotować dom na narodziny dziecka?

 • Jak utrzymać porządek w domu

  Jak utrzymać porządek w domu

  Nie jestem fanką sprzątania, muszę to wyznać już na początku, ale uwielbiam porządek w domu, dlatego opracowałam pewne metody, które pozwalają mi na utrzymanie domu w czystości. Problem z lubieniem porządku, a nie lubieniem sprzątania jest dość częsty, dotyka go aż 90% populacji (szacowanie własne) Jak więc utrzymać porządek w domu jeśli nie lubimy sprzątać?… Czytaj…

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do listy mailingowej, aby otrzymywać informacje o nowych wpisach